Styret og utvalg

 

Rolle

Navn

E-post

Mobil

Styret i Langrenn/ Skiskyting:

Leder Langrenn/Skiskyting  Arve Borchgrevink arve.bo@hotmail.no 98875191
Leder Langrenn Stig Halvor Langmoen shlangmoen@gmail.com 48012279
Leder Skiskyting Petter Jacobsen petter@jacoe.no 40551888
Sportslig ansvarlig Odd Magne Ruud omruud@yahoo.com  97149038
Økonomi Arve Borchgrevink  arve.bo@hotmail.no 98875191
Marked/Sponsor Nina Stenstadvold nina@strommes.no 93426040 
Arrangementer Andreas Svane Jacobsen andreas.svane.jacobsen@storebrand.no  95738705 
Anlegg og løyper Petter Dybwad phhdybwad@yahoo.com 90041274 
       

Sportslig Utvalg:

     
Leder Odd Magne Ruud omruud@yahoo.com
97149038
Ansvarlig yngre årsklasser Thomas Wergeland thomaswerg@yahoo.no 93015041 
Hovedtrener langrenn Silje Dahl Benum silje@fossumif.no 92849240 
Hovedtrener skiskyting Christian Steinbo    
Repr foreldretrener Kristina Gervin kristinagervin@hotmail.com 93002393 
       
Repr trener skiskyting Eirik Bratli    
Ansvarlig skiskyting Carsten Dovland carsten.dovland@statnett.no 91767068
Repr utøver langrenn Ellisif luytkis Holstrøm    
Repr utøver skiskyting Christian Friis Rud    

Andre verv:

     

Web ansvarlig

     
Opptak skiskyting Turid Williksen skiskyting@fossumif.no 92061865
Våpen Asbjørn Holmsen aholmsen@ilafengsel.no 91674794
Skiskyting event Magnus Lodding magnus@fossumif.no 93656720

Kalender

September
MTOTFLS
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Aktiviteter

27.09.2020
Høstsamling HL - påmelding utøvere

00:00 - 23:55

Hemsedal

27.09.2020
Høstsamling HL -Påmelding foresatt

00:00 - 23:55

Hemsedal

06.10.2020
Skiskytterskolen 2020

18:00 - 20:00

Fossum

07.11.2020
Mærraskallen Mini 1,5 km 2020

11:00 - 13:00

Fossum klubbhus

07.11.2020
Mærraskallen 4,2 km 2020

11:00 - 15:00

Fossum klubbhus

07.11.2020
Mærraskallen 15 km 2020

11:00 - 15:00

Fossum klubbhus

07.11.2020
Mærraskallen 2020 påmelding ledsager

11:00 - 15:00

Fossum klubbhus

Norges Skiforbund