Anne Cecilie 2015-02-08 14:34:57

Fotballstyret 2020

Fotballstyret 2020

Leder Anne Cecilie Graver Bjelke acbjelke@gmail.com

Årgangsansvarlig Kjersti Kaas k_kaas@hotmail.com

Utstyrsansvarlig Line Løyning  line.loyning@gmail.com

Økonomiansvarlig Anne Cecilie Graver Bjelke acbjelke@gmail.com

Sportslig ansvarlig Terje Norderud NorderuT@outlook.com

Anleggsansvarlig Siri Tag siri.tag@gmail.com

Inntektsbringende tiltak Kristin Kaggerud  - kristin.kaggerud@gmail.com

A-laget Magnus Kongshem magnus@kongshem.com

Diverse oppgaver Martin Krogh martinkrogh01@gmail.com

Sportslig leder Haziz Aasen HazizAasen@hotmail.com

 

Oppgaver/ansvar

Anne Cecilie: Styreleder

Martin: Diverse oppgaver

Kjersti: Lede årgangskomiteen samt ansvarlig for rekruttering av nye spillere/overgang fra allidretten

Line: Ansvar for innkjøp av utstyr

Anne Cecilie: Økonomisk oppfølging av lag og gruppens økonomi

Kristin: Inntekter/sponsing

Terje: Samarbeid med Haziz om det sportslige

Siri: Ansvar for anlegget i samarbeid med Tor Hengebøl (tor@fossumif.no)

Magnus: representant for A-laget

Haziz: Sportslig leder – ansatt i fotballgruppen, Banefordeling, melde på lag til serien, FIKS

 

Aktiviteter

01.05.2020
Fotballakademi mai og juni 2020

00:00 - 23:55

Fossum kunstgress

22.06.2020
Påmelding ekstra tid / tilsyn på fotballskolene

08:00 - 23:55

Fossum Idrettsforening

22.06.2020
Trenerjobb på fotballskolene i juni og august 2020

08:00 - 16:00

Fossum

22.06.2020
TINE fotballskoler 2020 - påmeldingen er åpen

09:00 - 14:00

Fossum Idrettsforening