Anne Cecilie 2015-02-08 14:34:57

Fotballstyret 2018 / 2019

Fotballstyret 2018/2019

Leder (for tiden ubesatt)

Årgangsansvarlig Martin Krogh martinkrogh01@gmail.com

Utstyrsansvarlig Line Løyning  line.loyning@gmail.com

Økonomiansvarlig Anne Cecilie Graver Bjelke acbjelke@gmail.com

Sportslig ansvarlig Terje Norderud Terje.Norderud@qiagen.com

Anleggsansvarlig Siri Tag siri.tag@gmail.com

Inntektsbringende tiltak Kristin Kaggerud  - kristin.kaggerud@gmail.com

A-laget Anton Stade Aarønæs antonaar@gmail.com

Sportslig leder Gunnar Tveit gutveit@online.no

 

Oppgaver/ansvar

NN: Styreleder

Martin: Lede årgangskomiteen samt ansvarlig for rekruttering av nye spillere/overgang fra allidretten

Line: Ansvar for innkjøp av utstyr

Anne Cecilie: Økonomisk oppfølging av lag og gruppens økonomi

Kristin: Inntekter/sponsing

Terje: Samarbeid med Gunnar om det sportslige

Siri: Ansvar for anlegget i samarbeid med Tor Hengebøl (tor@fossumif.no)

Anton: representant for A-laget

Gunnar: Sportslig leder – ansatt i fotballgruppen, Banefordeling, melde på lag til serien, FIKS

 

Aktiviteter

12.08.2019
Påmelding ekstra tid / tilsyn på fotballskolene

00:00 - 02:00

Fossum Idrettsforening

12.08.2019
TINE fotballskoler 2019 - påmeldingen er åpen for august.

09:00 - 14:00

Fossum Idrettsforening

19.08.2019
Fossum Idrettskole - Fotball

14:00 - 17:00

Fossum Idrettsanlegg