Anne Cecilie 2015-02-08 14:34:57

Fotballstyret 2020

Fotballstyret 2020

Leder Anne Cecilie Graver Bjelke acbjelke@gmail.com

Årgangsansvarlig Kjersti Kaas k_kaas@hotmail.com

Utstyrsansvarlig Line Løyning  line.loyning@gmail.com

Økonomiansvarlig Anne Cecilie Graver Bjelke acbjelke@gmail.com

Anleggsansvarlig Terje Norderud NorderuT@outlook.com

Sportslig ansvarlig Lennar Aasen lennartaasen@outlook.com

Inntektsbringende tiltak Kristin Kaggerud  - kristin.kaggerud@gmail.com

A-laget Magnus Kongshem magnus@kongshem.com

Sportslig leder Haziz Aasen HazizAasen@hotmail.com

 

Oppgaver/ansvar for styremedlemmene

Anne Cecilie Bjelke: Styreleder

Kjersti Kaas: Lede årgangskomiteen samt ansvarlig for rekruttering av nye spillere/overgang fra allidretten

Line Løyning: Ansvar for innkjøp av utstyr

Anne Cecilie Bjelke: Økonomisk oppfølging av lag og gruppens økonomi

Kristin Kaggerud: Inntekter/sponsing

Lennart Aasen: Samarbeid med Haziz om det sportslige

Terje Norderud: Ansvar for anlegget i samarbeid med Tor Hengebøl (tor@fossumif.no)

Magnus Kongshem: representant for A-laget

 

Andre oppgaver/ansvar

Haziz: Sportslig leder – ansatt i fotballgruppen, melde på lag til serien, oppfølging av trenere, lagene, mv. (HazizAasen@hotmail.com)

Tor Hengebøl (adm): ansvarlig for FIKS (tor@fossumif.no)

Josefine Malm (adm): ansvarlig for banefordeling (fotball@fossumif.no)

Åsne Tveita og Helle Randklev: ansvarlig for klubbdommere (asne.tveita@gmail.com og helle@randklev.no)

 

 

Aktiviteter

05.10.2020
Fotballakademi oktober-desember 2020

14:00 - 16:00

Fossum kunstgress

24.11.2020
Oppmøteregistrering

00:00 - 23:55

Fossum IF